Опубліковано 15-01-2023


  14 січня 2023 року Божого у день свят Обрізання Господа нашого Ісуса Христа, а також в день вшанування пам’яті святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської, та святителя Петра (Могили), митрополита Київського, Галицького і всієї Руси, Його Високопреосвященство, Високопреосвященнійший Андрій митрополит Галицький, керуючий Івано-Франківською єпархією ПЦУ з архіпастирським візитом відвідав парафію «Святителя Василія Великого» с. Новиця Калуського деканату з нагоди освячення новозбудованого храму та святого Престолу.

  На церковному подвір’ї з хлібом і сіллю митрополита Андрія зустріли парафіяни храму. Опісля настоятель запросив Архієрея до святині, щоби спільно помолитися за мир в Україні, за успіх у всякій добрій праці та освятити новозбудований храм та святий Престіл.

  На малому вході з благословення Предстоятеля Православної Церкви України, Блаженнійшого митрополита Епіфанія, настоятеля храму прот. Василя Конечного було нагороджено черговою нагородою – правом носіння хреста з прикрасами.

  Після читання Святого Євангелія владика Андрій виголосив проповідь на тему свята.

  Під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ.

  На запричасному проповідував декан Долинський митр. прот. Роман Винник.

  По завершенні Літургії митрополит Андрій привітав настоятеля та громаду з храмовим днем та освяченням храму і нагородив жертводавця будівництва храму Гришаєва Андрія Михайловича відзнакою Предстоятеля ПЦУ – орденом «Свт. Миколая», а громаду храму та посильних жертводавців – намісника Свято-Серафимівського чоловічого монастиря архімандрита Максима (Волошенюка) та Комарницького Миколу Олександровича – Благословенними грамотами Предстоятеля ПЦУ.

  Також численні жертводавці побудови храму були нагороджені архієрейськими грамотами.

  Богослужіння завершилось уставним многоліттям та спільним фото на згадку.

 


Назад Усі новини